Katalog produktów

← wszystkie produkty
KOLUMNA BETONOWA OGRODZENIOWA – SŁUPEK JEL 38/190 – 200

KOLUMNA BETONOWA OGRODZENIOWA – SŁUPEK JEL 38/190 – 200

Cena tego słupka wynosi 1200/1476 zł

Słupek o kształcie zainspirowanym nieistniejącym już niestety przedwojennym ogrodzeniem willi na warszawskim Targówku Przemysłowym. Stanowi jeden z najczęstszych wyborów naszych Klientów.

Jak zwykle w przypadku naszych produktów elementy składowe słupka są wykonane ze specjalnych mieszanek betonowych opartych na cementach klasy 52,5 oraz kruszywach bazaltowych łamanych (nie stosujemy żwiru!), trzykrotnie szpachlowane – praktycznie gotowe do pomalowania.

Instrukcja montażu

www.najpiekniejszekolumny.blogspot.com

Wizytówka w Mapach Google

Inne nasze produkty

Zapraszamy do skorzystania z oferty kolumn betonowych wyrobu naszej pracowni. Jesteśmy niewielką manufakturą (nie betoniarnią!) specjalizującą się w wytwarzaniu perfekcyjnych replik kolumn antycznych – szczególnie tych najpopularniejszych, toskańskich – ale także innych, w tym wg projektu Klienta. Bardzo ważnym elementem naszej działalności stały się ozdobne ogrodzenia dworkowe. Na niniejszej stronie prezentujemy podstawowe, najpopularniejsze modele ale podobnie jak w przypadku kolumn betonowych stanowiących filar tarasu, balkonu czy piętra realizujemy także projekty Zamawiającego.