Katalog produktów

← wszystkie produkty
KOLUMNA OGRODZENIOWA – SŁUPEK JM 170 – 190/32

KOLUMNA OGRODZENIOWA – SŁUPEK JM 170 – 190/32

Cena tego słupka wynosi 1300/1599 zł

Betonowa kolumna ogrodzeniowa zainspirowana stylem jońskim, zresztą rozwinięcie skrótu nazwy JM brzmi Jońska Modern. Głowica tego słupka posiada woluty jak w głowicy kolumny jońskiej ale w znacznie zmodernizowanym stylu. Jest to słupek ogrodzeniowy zaprojektowany od podstaw z przeznaczeniem dla budynków w nowoczesnym geometrycznym stylu, stanowiąc jednocześnie próbę jego pewnego przełamania.

Jak zwykle w przypadku naszych produktów elementy składowe słupka są wykonane ze specjalnych mieszanek betonowych opartych na cementach klasy 52,5 oraz kruszywach bazaltowych łamanych (nie stosujemy żwiru!), trzykrotnie szpachlowane – praktycznie gotowe do pomalowania.

Instrukcja montażu

www.najpiekniejszekolumny.blogspot.com

Wizytówka w Mapach Google

Inne nasze produkty

Zapraszamy do skorzystania z oferty kolumn betonowych wyrobu naszej pracowni. Jesteśmy niewielką manufakturą (nie betoniarnią!) specjalizującą się w wytwarzaniu perfekcyjnych replik kolumn antycznych – szczególnie tych najpopularniejszych, toskańskich – ale także innych, w tym wg projektu Klienta. Bardzo ważnym elementem naszej działalności stały się ozdobne ogrodzenia dworkowe. Na niniejszej stronie prezentujemy podstawowe, najpopularniejsze modele ale podobnie jak w przypadku kolumn betonowych stanowiących filar tarasu, balkonu czy piętra realizujemy także projekty Zamawiającego.