Katalog produktów

← wszystkie produkty
NAKRYWA/ZWIEŃCZENIE PODMURÓWKI OZDOBNEGO OGRODZENIA DWORKOWEGO

NAKRYWA/ZWIEŃCZENIE PODMURÓWKI OZDOBNEGO OGRODZENIA DWORKOWEGO

Cena 1 mb elementu o szerokości 31 cm wynosi 200 zł netto/246zł brutto. Produkujemy nakrywy o rozmaitych kształtach, szerokościach i łukach o dowolnych promieniach. Jako 1 mb traktujemy 1 element o długości 1,10 m.

Nakrywa podmurówki stanowi ozdobne zwieńczenie murka usytuowanego w przestrzeni pomiędzy słupkami/kolumnami. W razie potrzeby wykonujemy otwory pod ewentualne metalowe słupki pośrednie. Nakrywa powinna być około 6 cm szersza od nakrywanego murka aby mogła wystawać i dzięki kapinosowi łatwiej odprowadzać na boki wodę pochodzącą z opadów. Na przykład prezentowana tutaj nakrywa o szerokości 31 cm doskonale pasuje do murka/podmurówki o szerokości 25 cm.

Jak zwykle w przypadku naszych produktów elementy są wykonane ze specjalnych mieszanek betonowych opartych na cementach klasy 52,5 oraz kruszywach bazaltowych łamanych (nie stosujemy żwiru!), trzykrotnie szpachlowane – praktycznie gotowe do pomalowania.

Instrukcja montażu

www.najpiekniejszekolumny.blogspot.com

Wizytówka w Mapach Google

Inne nasze produkty

Zapraszamy do skorzystania z oferty kolumn betonowych wyrobu naszej pracowni. Jesteśmy niewielką manufakturą (nie betoniarnią!) specjalizującą się w wytwarzaniu perfekcyjnych replik kolumn antycznych – szczególnie tych najpopularniejszych, toskańskich – ale także innych, w tym wg projektu Klienta. Bardzo ważnym elementem naszej działalności stały się ozdobne ogrodzenia dworkowe. Na niniejszej stronie prezentujemy podstawowe, najpopularniejsze modele ale podobnie jak w przypadku kolumn betonowych stanowiących filar tarasu, balkonu czy piętra realizujemy także projekty Zamawiającego.